Transport z HDS

Wykonujemy również usługi  samochodem samowyładowczym z HDS umożliwiającym dowóz zapakowanych towarów.  Zakupiony u nas towar możemy dostarczyć  w różnego rodzaju opakowaniach takich jak: worki na paletach, worki typu BIG – BAG, worki 20 kg itp.

     Tego typu usługa  umożliwia dostarczenie do klienta dowolnej ilości materiału bez konieczności  jego natychmiastowego wysypania. Funkcja HDS pozwoli na rozładunek  towaru we wskazanym przez zamawiającego miejscu. Jest to niezwykle ważne gdyż pozwala to naszym kontrahentom na dowolne rozdysponowanie materiału w wybranym przez siebie czasie.

     Koleją usługę jaką umożliwiamy naszym klientom to dostarczenie produktów zakupionych u innych przedsiębiorców takich jak: kostka brukowa, węgiel, drzewo itp.

     Nasza firma proponuje również odbiór różnego rodzaju towarów  bezpośrednio z posesji. Jest to wyjątkowo  przydatne podczas wykonywania remontów, gdzie powstaje dużo odpadów tj. gruz, asfalt, papa itp. Gromadzone odpady np. w workach BIG-BAG  będziemy w stanie w szybki sposób  pobrać na samochód  i wywieź do utylizacji.

     Usługa HDS zarówno jeśli chodzi o dowóz jak i odbiór towarów daje możliwość wykonania zadania  z pewnej odległości. Jest to wyjątkowo ważne ponieważ niekiedy ze względu na zagospodarowanie posesji ciężko jest wykonać usługę. Wjazd samochodem ciężarowym na kostkę brukowa czy też piękny trawnik potrafi wyrządzic dość dużą szkodę. Dlatego też istnieje możliwość rozładunku towaru z drogi wprost na wybraną posesję.